WYNAJMIJ SWOJĄ NIERUCHOMOŚĆ PRZEZ PEPE HOUSING

Oszczędź swój czas, zarabiaj pieniądze, a my znajdziemy Ci wspaniałych najemców bez oglądania mieszkania.

somevalue

OFICJALNY PARTNER ERASMUS STUDENT NETWORK NA ZAKWATEROWANIE DLA STUDENTÓW MIĘDZYNARODOWYCH W POLSCE

somevalue

Dlaczego warto wynajmować przez Pepe Housing?

somevalue

STWÓRZ SWOJĄ OFERTĘ ZA DARMO

OTRZYMAJ PROFESJONALNĄ SESJĘ ZDJĘCIOWĄ

WYBIERZ SWOICH LOKATORÓW I ZARABIAJ PIENIĄDZE

Pomożemy Ci znaleźć świetnych studentów, którzy wkrótce staną się Twoimi najemcami.

Jak to działa?

somevalue

1

Opublikuj swoją nieruchomość na naszej platformie wraz z profesjonalną sesją zdjęciową, filmem z mieszkania w wysokiej jakości, oraz dokładnym planem nieruchomości.

2

Potencjalni najemcy przeglądają naszą platformę i wybierają Twoją nieruchomość.

3

Najemca rezerwuje mieszkanie i wpłaca, za pośrednictwem Pepe Housing, równowartość pierwszego czynszu.

4

Wysyłamy do Ciebie informację o rezerwacji Twojej nieruchomości wraz z wszelkimi ważnymi informacjami o najemcy (wiek, narodowość, miejsce pracy czy nazwa uczelni). Masz 24 godzin na akceptację lub odrzucenie rezerwacji.

5

Tylko jeśli zaakceptujesz rezerwację, pobierzemy równowartość pierwszego czynszu z konta najemcy, która, pomniejszona o prowizję wynoszącą 8.61% brutto (7% netto), zostanie przelana do Ciebie w ciągu 48 godzin od wprowadzki najemcy

6

W dniu wprowadzki podpisujesz umowę z najemcą, odbierasz kaucję i wręczasz klucze. Osoba dedykowana z naszego zespołu pomoże w przeprowadzeniu całego procesu.

Zarejestruj się

somevalue


FAQ

somevalue

Jak rozpocząć współpracę?

Proszę kliknąć “Dodaj nieruchomość”. System poprowadzi Cię przez proces rejestracji do wprowadzania nieruchomości. Wypełnij formularze i dodaj zdjęcia. Jeden z naszych doradców zweryfikuje jakość oferty i skontaktuje się z Tobą, jeśli potrzebna jest profesjonalna sesja zdjęciowa lub istnieje możliwość optymalizacji oferty.

Jak wygląda proces najmu?

Twoja nieruchomość jest publikowana i aktywnie promowana za pośrednictwem naszych kanałów marketingowych i w sieci partnerów. Otrzymasz informację o wstępnej rezerwacji lub pytania od potencjalnych najemców. Ty decydujesz, czyją rezerwację akceptujesz i na jakich warunkach. Po zaakceptowaniu przez Ciebie rezerwacji, najemcy płacą równowartość pierwszego czynszu w celu zabezpieczenia rezerwacji. W ciągu 48 godzin po zameldowaniu najemców, równowartość pierwszego czynszu, pomniejszona o prowizję, zostanie przelana na Twoje konto.

Co jeśli nie zaakceptuje rezerwacji?

Nie ma żadnych konsekwencji. Będziemy dalej poszukiwać najemców, którzy spełnią Twoje preferencje.

Jaki jest następny krok, gdy zaakceptuje rezerwację?

Po zaakceptowaniu rezerwacji, równowartość kwoty pierwszego czynszu zostaje pobrana z konta bankowego najemcy. Pozostajesz w kontakcie z najemcą, aby uzgodnić godzinę zameldowania lub podać dodatkowe informacje. Pepe Housing przekaże Ci równowartość pierwszego czynszu w ciągu 48 godzin od wprowadzki najemcy do nieruchomości.

Co jeśli najemca anuluje rezerwację?

Jeśli najemca anuluje rezerwację na mniej niż 60 dni przed rozpoczęciem umowy, na Twoje konto bankowe zostanie przekazana równowartość pierwszego czynszu, a nasza prowizja nie będzie pobierana.

Czy wszyscy najemcy to studenci?

Najemcy to głównie studenci zagraniczni, ale także młodzi stażyści i zagraniczni profesorowie poszukujący komfortowych i dobrze wyposażonych apartamentów lub pokoi w nowym mieście. Pepe Housing staje się również coraz bardziej popularne wśród Polaków.

Czy współpraca z Pepe Housing jest na wyłączność?

Nie. Nie ma takiej potrzeby! Możesz reklamować swoje nieruchomości również innymi kanałami.

Jak długo trwa okres najmu?

Pepe Housing to średnioterminowa platforma wynajmu. Nie akceptujemy rezerwacji trwających mniej niż miesiąc, ale ponieważ nasi najemcy to głównie studenci, okres ten zazwyczaj wynosi jeden lub dwa semestry.

Czy muszę podpisać umowę z Pepe Housing oraz z najemcą?

Powinieneś podpisać umowę najmu z najemcą. Wystarczy, że zaakceptujesz regulamin platformy Pepe Housing podczas rejestracji.

Jak Pepe Housing weryfikuję najemców?

Bezpieczeństwo i przejrzystość są dla nas bardzo ważne. Aby upewnić się, że rezerwacja apartamentu jest bezpieczna, wymagamy od potencjalnych najemców przeprowadzenia procedur weryfikacyjnych (w tym podania numeru telefonu, poczty elektronicznej i sieci społecznościowych). Możesz dodatkowo zweryfikować lokatorów prosząc ich o dodatkowe informacje np. świadectwo studiów. Aby rezerwacja została potwierdzona, wymagamy wpłaty, przez najemców, pierwszego czynszu, który w przeciągu 48 godzin od wprowadzki zostanie przelany na Twoje konto bankowe.

Jakie są zalety współpracy z Pepe Housing?

Współpraca z Pepe Housing zwalnia Cię z otrzymywania wielu telefonów od potencjalnych najemców i pośredników w obrocie nieruchomościami. Wszystkie rezerwacje mogą zostać dokonane na kilka miesięcy wcześniej, co pozwala na lepsze zarządzanie wynajmem. Aby zapewnić wysoką jakość ofert, firma Pepe Housing oferuje bezpłatne sesje zdjęciowe. Wystarczy, że zaktualizujesz dostępność swojej nieruchomości, a z pewnością zaciekawi ona wielu potencjalnych najemców.

Co jeśli mój najemca wyprowadzi się wcześniej niż przewiduje umowa?

Nie zdarza się to często, ale masz prawo zatrzymać depozyt, chyba że umowa z najemcą określa to w inny sposób. Zwrócimy część naszej prowizji za miesiące, które nie zostały opłacone przez najemcę.

Czy mogę skontaktować się z Pepe Housing w razie pytań lub nieprzewidzianych sytuacji?

Możesz zawsze skontaktować się z nami pod adresem [email protected] Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania lub znaleźć wygodne rozwiązanie.